Pożar stodoły w Chotyczach

Łosiccy policjanci wyjaśniają przyczynę pożaru, do którego doszło dzisiaj nad ranem w Chotyczach. Ogień strawił drewnianą stodołę, gdzie składowane było siano, słoma i karma dla zwierząt. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Łosiccy policjanci wyjaśniają przyczynę pożaru, do którego doszło dzisiaj nad ranem w Chotyczach. Płomienie ognia strawiły drewnianą stodołę, gdzie składowane było siano słoma i karma dla zwierząt. W akcji gaśniczej brało udział 7 zastępów straży pożarnej. Dzięki szybkiej akcji gaśniczej udało się ocalić połączony ze stodołą budynek gospodarczy, w którym znajdowało się 14 sztuk bydła. Właścicielka oszacowała straty na blisko 80 000 złotych.
Przypominamy, że pożary są jednym z najpoważniejszych zagrożeń dla życia i mienia, dlatego też warto pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa i ostrożności. W przypadku wybuchu pożaru należy niezwłocznie wezwać służby ratownicze oraz unikać podejmowania działań, które mogą zwiększać ryzyko jego rozprzestrzenienia się.

 
źródło: Policji Łosice, mł. asp. Weronika Wujek

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda