Czołowo zderzył się z ciężarówką. Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej

Wczoraj w miejscowości Szelest 38-letni kierowca Audi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarówką. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala helikopterem lotniczego pogotowia ratunkowego. Niestety jego życia nie udało się uratować. Pod nadzorem prokuratury wyjaśniamy okoliczności tego tragicznego wypadku.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj przed godziną 11.00 w miejscowości Szelest na drodze W-812. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-letni kierowca Audi na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy  pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarówką. By wydostać mężczyznę z uszkodzonego pojazdu strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. 38-latek został przetransportowany do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Ciężarowym Man-em kierował 55-latek. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Zarówno mężczyzna jak też kierowca ciężarówki w zdarzeniu nie doznał obrażeń ciała. Pod  nadzorem prokuratury wyjaśniamy okoliczności tego tragicznego wypadku. Apelujemy też o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Źródło: Policja Biała Podlaska, autor: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda