Pakiety powitalne dla noworodków z gminy Siedlce

Ten rok jest dla naszej gminy szczególny, bo jubileuszowy. Jednym z elementów obchodów jest miłe powitanie na świecie wszystkich nowo narodzonych mieszkańców naszej gminy. Dlatego wychodzimy z piękną inicjatywą i każdego noworodka, który powiększy naszą gminną rodzinę, chcielibyśmy przywitać pakietem przygotowanym specjalnie z myślą o nich.Życząc zdrowia i wszelkiej radości na każdy dzień, chcemy, aby maluszkom nie zabrakło domowego ciepła, bliskości i poczucia bezpieczeństwo. Wszystkie elementy pakietu zostały wybrane z myślą o potrzebach niemowlaczków i z dbałością o najmniejszy szczegół.
W pakiecie znajduje się przytulny kocyk wykonany z delikatnego materiału, cudny bodziak ze złotym napisem i serduszkiem sugerującym sympatię do gminy Siedlce, pieluszka tetrowa, których nigdy za wiele podczas pierwszych miesięcy życia noworodka, a także ciepłe skarpetki antypoślizgowe na najbliższe próby samodzielnego stawiania pierwszych kroków. Całość skomponowaną w magicznym pudełku i z pięknymi dodatkami dopełnia dyplom z życzeniami, spersonalizowany dla każdego noworodka.
Każdy mijający miesiąc będziemy podsumowywać i podawać do publicznej wiadomości imiona nowo narodzonych maluszków w gminie Siedlce. Rodziców z maluszkiem będziemy prosić o przybycie na wspólne spotkanie. Będzie nam niezmiernie miło wręczyć pakiety i dyplomy powitalne rodzicom i maluszkom podczas krótkich, co miesięcznych spotkań. Jednak zdajemy sobie sprawę, że w rodzinnym zaciszu maluszki czują się najlepiej i jeśli nie będziecie mogli rodzinnie przybyć na wskazane w komunikacie miesięcznym spotkanie, pakiet będzie można odebrać indywidualnie bez maluszka.
Powitania w roku 2023 swoimi narodzinami rozpoczęła Róża – mieszkanka Chodowa, dla której przygotowaliśmy dodatkową specjalną niespodziankę. Wierzymy, że ten rok będzie dla nas równie piękny, jak imię pierwszej urodzonej w tym roku mieszkanki gminy.
Pakiety trafią do wszystkich maluszków urodzonych w jubileuszowym 2023 roku, które zostaną zameldowane na terenie gminy Siedlce. Aby odebrać pakiet, w celu weryfikacji należy posiadać przy sobie akt urodzenia dziecka.
Wszelkich informacji związanych z pakietami powitalnymi można uzyskać telefonicznie (wybierając wewnętrzny nr 80)

źródło: UG Siedlce

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda