Mokobody: Piknik integracyjny

Warsztat Terapii Zajęciowej w Kisielanach – placówka Caritas Diecezji Siedleckiej organizuje 12 czerwca 2024 r. o godz. 11:00 piknik integracyjny, skierowany do osób z niepełnosprawnościami. Wydarzenie odbędzie się na placu za kościołem pw. św. Jadwigi przy ul. Plac Chreptowicza 6 w Mokobodach. Temat przewodni pikniku: „Disco Lata 80  90”.

– To już nasza tradycja, że spotykamy się na pikniku w gronie podopiecznych placówek, otaczających pomocą osoby niepełnosprawne. Zauważamy, że taki wspólnie spędzony czas wpływa pozytywnie na ich codzienne funkcjonowanie. Uczestnicy włączają się w tańce, konkursy, poznają się nawzajem, ale też podtrzymują wcześniej nawiązane znajomości – wskazuje ks. Paweł Zazuniak, dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej.

Uczestnicy pikniku to podopieczni takich placówek jak: Warsztaty Terapii Zajęciowej, Domy Pomocy Społecznej, Środowiskowe Domy Samopomocy, Specjalne Ośrodki Szkolno-Wychowawcze, Domy Pomocy Społecznej.

Na zgromadzonych czekają: występy artystyczne uczestników WTZ w Kisielanach oraz zabawy i tańce prowadzone przez zespół „Niebanalne Animacje”.

– Wszystkich, biorących udział w pikniku zapraszamy do spędzenia czasu w miłym towarzystwie i poczucia klimatu lat 80 i 90. Zachęcamy do przebrania się w stroje nawiązujące do tematu przewodniego – mówi Urszula Pietrasik, kierownik WTZ w Kisielanach.

Kontakt: Urszula Pietrasik, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kisielanach, tel. 514-580-282.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda