Podejrzany o kradzież ogrodzenia zatrzymany na gorącym uczynku

31 maja mińscy dzielnicowi podczas patrolu rejonu służbowego zauważyli mężczyznę, który demontuje ogrodzenie działki rekreacyjnej i składa je na wózek. Policjanci natychmiast podjęli interwencję wobec 33-latka. Jak się okazało mundurowi przyłapali go na gorącym uczynku, i udaremnili kradzież przęseł świeżo pobudowanego ogrodzenia. Dodatkowo mieszkaniec Mińska Mazowieckiego posiadał przy sobie narkotyki.

W miniony piątek dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, podczas patrolu rejonu służbowego, na jednej z ulic na obrzeżach miasta zauważyli niecodzienną sytuację. Młody mężczyzna na działce demontował przęsła ogrodzeniowe świeżo zbudowanego ogrodzenia, które układał na wózek transportowy. Posiadał przy sobie także narzędzia służące do demontażu. W tej sytuacji mundurowi natychmiast podjęli czynności.

Jak się okazało dzielnicowi przyłapali 33-latka na gorącym uczynku kradzieży. Mężczyana swoje zachowanie tłumaczył zamiarem zbudowania kojca dla psa, ale nie stać go na zakup przęseł. Zaskoczona właścicielka o całej sytuacji dowiedziała się od policji.

Dodatkowo podczas sprawdzenia podejrzanego, funkcjonariusze odnaleźli przy nim zawiniątko folii aluminiowej, z zawartością białego proszku.

Mężczyzna został zatrzymany a substancja zabezpieczona. Badanie na komendzie białego proszku potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Była to amfetamina.

Mieszkaniec Mińska Mazowieckiego przyznał się do zarzucanych czynów. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

W tej sprawie toczy się postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim.

źródło: Policja Mińsk Mazowiecki, autor: sierż. szt. Elżbieta Zagórska/D.K

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda