Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do kilku zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

W dniu 27.05 między miejscowością  Liw a Karczewiec doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierującej pojazdem marki Toyota oraz sarną, która wtargnęła na pas drogowy. W wyniku zdarzenia kierując wpadła autem do przydrożnego rowu, nikt nie doznał obrażeń.  

29.05.2024 r. w miejscowości Węgrów 76 letni kierujący pojazdem marki Mercedes nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Audi w wyniku czego uderzył w niego. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

29.05.2024 r. w miejscowości Węgrów  36 letni mieszkaniec pow. sokołowskiego kierując pojazdem marki Opel nie zachował należytego odstępu od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył pojazdu marki KIA. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Przypominamy zgodnie z  art.  3. prawo o ruchu drogowym – uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga – szczególną ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem zakłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę. Przez działanie rozumie się również zaniechanie.

źródło: Policja Węgrów, autor: st. sierż. Rafał Bałdyga

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda