Błyskawicznie odzyskali skradzioną hulajnogę

14 maja z terenu parkingu podziemnego w Mińsku Mazowieckim została skradziona hulajnoga dziecięca. Poza szkodą finansową, która wyniosła 700 złotych była to przede wszystkim ogromna strata sentymentalna, ponieważ był to prezent dla dziecka na pierwsze urodziny. Zaraz po zgłoszeniu sprawą zajęli się mińscy policjanci, którzy błyskawicznie odzyskali hulajnogę. Już 16 maja szczęśliwa dziewczynka wraz z mamą, odebrały prezent urodzinowy z komendy.

W miniony wtorek z garażu podziemnego w galerii handlowej została skradziona hulajnoga dziecięca. Robiąca wraz z dzieckiem zakupy kobieta, przez nieuwagę zapomniała włożyć sprzęt do auta. Gdy po krótkim czasie wróciła aby zabrać hulajnogę, nie było jej już na miejscu. Poza szkodą finansową, która wyniosła 700 złotych, była to przede wszystkim ogromna strata sentymentalna, ponieważ był to prezent dla dziecka na pierwsze urodziny. W tej sprawie 31-latka zaalarmowała policję.

Na pomoc natychmiast ruszyli mińscy policjanci, którzy po zapoznaniu się z monitoringiem wytypowali sprawcę. Niezwłocznie udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny, gdzie odzyskali hulajnogę dziecięcą.

Zaskoczony obecnością policjantów 46-latek oddał przedmiot, tłumacząc że nie zdawał sobie sprawy, że robi coś niewłaściwego. Hulajnogę zamierzał podarować swoim dzieciom.

16 maja do Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim przybyła szczęśliwa zgłaszająca wraz z roczną córką, gdzie odebrały hulajnogę. Kobieta podziękowała za szybkie rozwiązanie sprawy podkreślając, że skradziony prezent przedstawiał dla nich ogromną wartość sentymentalną.

Składając najlepsze życzenia solenizantce, policjanci wręczyli dziecku misia.  

źródło: Policja Mińsk Mazowiecki, autor: sierż. szt. Elżbieta Zagórska

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda