Zjechał z drogi i uderzył w drzewo

Kierujący Volvo oraz jego pasażer trafili do szpitala po tym, jak prowadzony przez 61-latka samochód roztrzaskał się na drzewie. Do tego wypadku doszło w Gąsiorach dziś w nocy. Z ustaleń mundurowych wynika, że obaj mężczyźni byli pod działaniem alkoholu.

Rozbite auto koloru czarnego marki Volvo.

Do wypadku drogowego doszło dziś w noc około godziny 2:30. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej jednostki wynika, że w miejscowości Gąsiory, gmina Ulan-Majorat kierujący samochodem marki Volvo, na łuku drogi stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Zarówno kierujący samochodem, 61-letni mieszkaniec Łukowa jak i pasażer zostali przewiezieni do szpitala z obrażeniami ciała.

Urwane koło z rozbitego samochodu.

Z ustaleń mundurowych wynika, że obaj mężczyźni wcześniej spożywali alkohol. Po przeprowadzeniu badania stanu trzeźwości okazało się, że pasażer 64-letni mieszkaniec gminy Ulan-Majorat znajdował się pod działaniem niemal 3 promili alkoholu. Od kierującego volvem w szpitalu została pobrana krew do badań w celu ustalenia dokładnego stężenia alkoholu w organizmie.

Rozbite auto i urawne koło z pojazdu.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

źródło: Policja Radzyń Podlaski, autor: podkomisarz Piotr Mucha

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda