Śmiertelny wypadek na DK-19 w Żakowoli Radzyńskiej

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś nad ranem w miejscowości Żakowola Radzyńska na DK-19. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-latek kierując Mercedesem CLK zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w przepust drogowy po czym auto dachowało. Niestety kierowca mercedesa poniósł śmierć na miejscu, a pasażer trafił do szpitala.

Do wypadku doszło dzisiaj kilka minut przed godziną 5:00 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Żakowola Radzyńska. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia drogowego wynika, że kierujący Mercedesem GLK430 na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w przepust drogowy po czym auto dachowało. Niestety 26-letni kierujący Mercedesem poniósł śmierć na miejscu. Z kolei do szpitala z obrażeniami ciała trafił 21-letni pasażer, mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego.

W miejscu wypadku wprowadzony jest ruch wahadłowy. Policjanci cały czas pod nadzorem prokuratora pracują na miejscu zdarzenia i wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze i zdjęcie nogi z gazu. Lepiej dojechać kilka minut później niż wcale.

źródło: Policja Radzyń Podlaski, autor: podkomisarz Piotr Mucha

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda