Policja poszukuje zaginionej 43-latki

Policjanci poszukują 43-letniej zaginionej Anety Krzemińskiej z Damianowa gm. Trojanów. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Garwolinie.

Wydział Kryminalny KPP w Garwolinie prowadzi poszukiwania za zaginioną 43-letnią Anetą Krzemińką ostatnio zamieszkałą w Damianowie gm. Trojanów. Kobieta 4 marca 2024 roku ze stacji PKP Grabniak  (województwo mazowieckie, powiat garwoliński ) odjechała pociągiem w kierunku Warszawy. Bliskim powiedziała, że jedzie do koleżanki, ale nie podała więcej szczegółów. Zabrała ze sobą dużą czarną walizkę. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona ma 160 cm wzrostu, brązowe oczy, włosy ciemne proste do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w jasną kurtkę bez kaptura, niebieskie spodnie jeansowe, białe buty. Miała ze sobą czarną torebkę ze złotymi dodatkami.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji o zaginionej prosimy o pilny kontakt z jednostką Policji tel. 47 70 75 200 lub 112.

źródło: Policja Garwolin, autor: podkom. Małgorzata Pychner

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda