Świąteczne warsztaty dla dzieci

W magicznym okresie świąt Bożego Narodzenia, Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza serdecznie grupy przedszkolne i szkolne (klasy 1-3) na niezwykłe Świąteczne Warsztaty!

To wyjątkowe wydarzenie, które sprawi, że dzieci zanurzą się w atmosferę magii, kreatywności i radości świątecznej. Wioska Świętego Mikołaja otwiera swoje podwoje w poczekalni lodowiska przy ul. B. Prusa 6.

Szczegóły wydarzenia:

  • Dekoracja Pierników:

Świąteczna tradycja ozdabiania jadalnych pierników według własnych pomysłów. Malowanie lukru, układanie kolorowych posypek – to wszystko po to, aby stworzyć wyjątkowe, smaczne dzieła sztuki świątecznej.

  • Zdobienie Bombek:

Dzieci będą mogły dać upust swojej kreatywności, zdobiąc własnoręcznie bombki świąteczne. Kolorowe farby, brokat, cekiny – wszystko, co niezbędne do stworzenia niepowtarzalnych ozdób, które ozdobią choinkę.

  • Spotkanie i zdjęcia z Mikołajem:

Niech to będzie dzień pełen uśmiechów i radości! Święty Mikołaj osobiście odwiedzi warsztaty, aby spotkać się z dziećmi, posłuchać ich świątecznych życzeń i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

  • Upominki dla Wszystkich:

Każde dziecko otrzyma niespodziankę od samego Świętego Mikołaja! Upominki dodatkowo umilą atmosferę świątecznych warsztatów.

Miejsce: Ośrodek Sportu, ul. B. Prusa 6 (poczekalnia lodowiska)

Terminy: od 11 do 22 grudnia 2023 r. godz. 9:00 – 11:00 i 11:30 – 13:30

Koszt: 50 zł/os. 

Zapisy: Edyta Lewalska tel. 601 709 301 mail: e.lewalska@arm.siedlce.pl

ARM Siedlce zaprasza przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w naszych Świątecznych Warsztatach. To niepowtarzalna okazja, aby zatopić się w atmosferze magii Świąt Bożego Narodzenia i stworzyć piękne wspomnienia! 

źródło: ARM Siedlce

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda