Stracił panowanie nad vw

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Wólka Nosowska- Kazimierzów. Kierujący zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w drzewo. Ranny w wypadku pasażer osobowego volkswagena trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę w nocy 2 grudnia w m. Wólka Nosowska. Jak wynika z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący osobowym volkswagenem 25-letni mieszkaniec gminy Konstantynów na prostym odcinku drogi na śliskiej nawierzchni, nie zachował szczególnej ostrożności oraz nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo po przeciwległej stronie drogi. W samochodzie podróżowało trzech pasażerów mieszkańców gminy Konstantynów. Jeden z nich 20-letni mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący był trzeźwy, nie odniósł żadnych poważnych obrażeń.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku.

Kolejny raz apelujemy o szczególną ostrożność i zdjęcie nogi z gazu przez kierujących pojazdami z uwagi na zmienne warunki pogodowe. Śliska, oblodzona, zasypana śniegiem nawierzchnia dróg to ogromne wyznanie dla kierowców. Lepiej zwolnić i dojechać do celu kilka minut później, niż narażać siebie i innych na niebezpieczne sytuacje na drodze.


źródło: Policja Łosice

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda