Napisał na portalu społecznościowym, że chce popełnić samobójstwo.

Do łosickiej policji wpłynął anonimowy e-mail, z którego treści wynikało, że prawdopodobnie jeden z mieszkańców powiatu zamierza popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy, którzy błyskawicznie ustalili dane mężczyzny i miejsce jego przebywania, udało uniknąć się tragedii. Mężczyzna trafił pod specjalistyczną opiekę medyczną.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Łosicach otrzymali informację, że na jednym z portali społecznościowych pojawiły się wpisy sugerujące, że jego autor ma myśli samobójcze. Policjanci błyskawicznie ustalili dane mężczyzny, który desperacko dokonywał tych wpisów, okazało się, że jest to mieszkaniec powiatu łosickiego. W celu ochrony życia i zdrowia pilnie wysłano patrol łosickich dzielnicowych do osoby, która może potrzebować pomocy. Po dotarciu na miejsce 25-latek potwierdził, że informacje o chęci popełnienia samobójstwa zamieścił na jednym z portali społecznościowych. Policjanci przekazali młodego mężczyznę pod specjalistyczna opiekę medyczną.
Jeżeli znajdujemy się w sytuacji kryzysowej i potrzebujemy pomocy lub wsparcia to nie wstydźmy się poprosić o taką pomoc innych, bowiem każdy z nas ma w życiu gorsze chwile. Pamiętajmy o tym, że warto zgłosić się do specjalistów, którzy mogą nam pomóc przejść przez trudny okres w życiu.
 
źródło: Policja Łosice, autor: mł. asp. Weronika Wujek/KPP Łosice

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda