Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do kilku zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

26 października 2023 roku w miejscowości Budziska 64 letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego będąc w stanie nietrzeźwości około 2,5 promila kierując pojazd marki Ford z nieokreślonych przyczyn wjechał do rowu. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.
Tego samego dnia (26.10) w miejscowości Gwizdały doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierującego pojazdem Mercedes oraz łosia, który wbiegł bezpośrednio przed jego pojazd doprowadzając do zdarzenia, w wyniku czego kierujący zjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna nie doznał obrażeń.
26.10.2023 roku w miejscowości Węgrów 69 letnia kierująca rowerem m-ki jadąc w strefie zamieszkania, potraciła 37 letniego pieszego, w wyniku czego kobieta spadła z roweru i doznała obrażeń biodra po czym została przewieziona do szpitala. Postepowanie prowadzi KPP w Węgrowie.
W dniu 23 października 2023 roku w miejscowości Węgrów doszło do zdarzenia drogowe z udziałem kierującego pojazdem marki VW oraz sarny, która wtargnęła bezpośrednio przed jadący pojazd. W wyniku uderzenia sarna padła na miejscu, natomiast kierujący nie doznał żadnych obrażeń.

źródło: Policja Węgrów

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda