Seniorze, zagraj w teatrze

Caritas Diecezji Siedleckiej zaprasza seniorów do udziału w „Konkursie Teatralnym dla Siedleckich Seniorów 60+”. Jest on skierowany do wszystkich mieszkańców Siedlec – byłych i obecnych powyżej 60 roku życia. Zadaniem jest stworzenie krótkiej formy teatralnej w postaci przedstawienia teatralnego/spektaklu/widowiska teatralnego. Na zwycięzców czekają nagrody i dyplomy, a na pozostałych – pamiątkowe podziękowania.
 
Konkurs odbędzie się 12 grudnia 2023 r. (wtorek) od godz. 10:00 w Sali przy ulicy Katedralnej 5/4 w Siedlcach. Ma on tylko jeden etap, a udział w nim jest bezpłatny. Tematyką jest ukazanie aspektów życia seniora (zdrowie, rodzina, podróże, telewizja, lektury, uczucia, emocje, przeżycia, przemyślenia itp.).
 

  • Celem konkursu jest m.in. zaprezentowanie dorobku artystycznego seniorów, ich aktywizacja, integracja i rozwijanie kreatywności oraz uzdolnień artystycznych – mówi Beata Prokurat, pracownik Centrum Wolontariatu Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach.

 
Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej Caritas Diecezji Siedleckiej www.siedlce.caritas.pl. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie na Karcie Zgłoszenia, której wzór określa Załącznik nr 1 do Regulaminu wraz z obowiązkiem informacyjnym dot. przetwarzania danych osobowych – Załącznik nr 2 do regulaminu. Zgłoszenia można dokonać osobiście w sekretariacie Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach przy ul. Budowlanej 1, w godzinach 9.00-15.00, w terminie do  30 listopada 2023 roku (czwartek) lub wysłać pocztą tradycyjną bądź elektroniczną.
 
Konkurs odbywa się w ramach zadania publicznego  pod tytułem „Przegląd Senioralnej Twórczości Artystycznej 2023”, współfinansowanego ze środków Miasta Siedlce.
 
Regulamin konkursu i załączniki do pobrania TUTAJ.
 
Więcej informacji: Beata Prokurat – pracownik Centrum Wolontariatu Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach, tel. 510-756-437.

źródło: Caritas Siedlce

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda