Śmiertelne czołowe zderzenie

W piątek (06.10) doszło do śmiertelnego wypadku drogowego na DK-19 w m. Sitno. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Hondą Civic podczas manewru wyprzedzania ciągu aut zderzył się czołowo z Hondą Accord. Niestety w wyniku zdarzenia kierowca Hondy Civic poniósł śmierć na miejscu, a kierowca drugiej Hondy trafił do szpitala. W zdarzeniu brały udział jeszcze 3 pojazdy. Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze.

Do wypadku doszło w piątek (06.10) po godzinie 13:00 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Sitno. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Hondą Civic podczas manewru wyprzedzania ciągu pojazdów doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Honda Accord. Niestety w wyniku zdarzenia kierujący Hondą Civic poniósł śmierć na miejscu. Z kolei do szpitala z obrażeniami ciała trafił 38-letni kierowca Hondy Accord. W zdarzeniu brały jeszcze udział 3 pojazdy: Audi, Skoda i Man.
W wyniku wypadku ruch na drodze krajowej numer 19 jest zablokowany. Policjanci cały czas pod nadzorem prokuratora pracują na miejscu zdarzenia i wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.
Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze i zdjęcie nogi z gazu. Lepiej dojechać kilka minut później niż wcale.

Źródło; Policja Radzyń Podlaski, autor: podkomisarz Kamil Karbowniczek

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda