Policjanci odzyskali rowery skradzione przez recydywistę

Funkcjonariusze węgrowskiej komendy zatrzymali 46-latka, który odpowie za kradzież rowerów. Jednoślady wróciły już do właścicieli, a mężczyźnie za kolejne kradzieże grozi do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Kilka dni temu doszło do kradzieży roweru pozostawionego przed jednym ze sklepów w Węgrowie. Dzięki szybkiej reakcji oraz podjętym czynnościom węgrowscy policjanci szybko ustalili sparwcę, a następnie zatrzymali 46-latka. Mężczyzna nie posiadał przy sobie roweru, jednak dzięki podjętym działaniom ustalono miejsce przechowywania skradzionego godzinę wcześniej jednośladu, który wrócił do właściciela. W trakcie dalszych czynności policjanci Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego ustalili, gdzie przechowywany jest rower skradziony kilka dni wcześniej przez tego samego sprawcę. Drugi rower również został odnaleziony i zwrócony pokrzywdzonemu. Następnego dnia sprawca przyznał się do kolejnej kradzieży roweru na terenie pow. węgrowskiego. Wartość odzyskanych przedmiotów wyniosła ponad 5 tys. zł.

46- latek usłyszał zarzuty kradzieży 3 rowerów, a że w przeszłości dopuścił się podobnych czynów odpowie przed sądem w warunkach recydywy.

źródło: Policja Węgrów

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda