Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do kilku zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

2 sierpnia 2023 roku w miejscowości Roguszyn mieszkaniec powiatu węgrowskiego kierując pojazdem m-ki peugeot wykonując manewr wyprzedzania pojazdu m-ki VW, doprowadził do zderzenia tych pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

30.08.2023 roku w miejscowości Budziska kierujący pojazdu marki man z naczepą na łuku drogi naczepa wpadła w poślizg wjeżdżając na pas przeciwny uderzając w pojazd marki mercedes, którym kierował 59 latek, który odbił z jezdni i uderzył w plot posesji. Kierujący mercedesem doznał obrażeń ciała.

29 sierpnia 2023 roku w miejscowości Ruchna obywatel Białorusi kierując pojazdem m-ki DAF nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i najechał na tył skręcającego pojazdu m-ki ford kierowany przez mieszkankę pow. węgrowskiego. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia (28.08) w miejscowości Nowa Sucha osiemnastoletni mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując samochodem m-ki VW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu uderzając w przepust.

Również tego samego dnia w Węgrowie doszło do kolizji drogowej, gdzie kierujący rowerem wtargnął przed pojazd marki toyota na przejściu dla pieszych, doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Rowerzysta ukarany mandatem karnym.

28.08.2023 roku w miejscowości Górki Borze kierujący pojazdem Ford nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg i zjechał ze skarpy. Mieszkaniec powiatu węgrowskiego nie doznał obrażeń.

W godzinach wieczorowych 28 sierpnia 2023 roku w miejscowości Sadowne na skrzyżowaniu dróg doszło do zdarzenia dwóch pojazdów. Kierujący pojazdem marki audi wymusił pierwszeństwo przejazdu prawidłowo jadącemu z naprzeciwka drogą krajową kierującemu pojazdem marki fiat, doprowadzając do zderzenia pojazdów, w wyniku czego dwie osoby doznały obrażeń. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

źródło: Policja Węgrów, autor: st. sierż. Rafał Bałdyga

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda