Złodzieje pieniędzy i paliwa nagrali się monitoringu

Policjanci z Łukowa poszukują mężczyzn, którzy ukradli pieniądze i paliwo samochodowe. Sprawców przestępstwa nagrały kamery z monitoringu przemysłowego. Ktokolwiek rozpoznaje widniejących na nagraniach mężczyzn proszony jest o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość.

Do kradzieży doszło 10 lipca 2023 roku w Łukowie. Z ustaleń policjantów wynika, że trzej mężczyźni przyjechali na teren stacji paliw samochodem marki Opel Meriva. W międzyczasie przyjechał też tam samochód marki Mercedes.

Jeden z mężczyzn z Opla zatankował paliwo do auta, drugi wszedł do budynku stacji za kierującym samochodu marki Mercedes. Obserwując go rozmawiał przez telefon komórkowy, prawdopodobnie kontaktując się ze wspólnikiem. Trzeci z mężczyzn w tym czasie podszedł do stojącego w pobliżu samochodu marki Mercedes. Po wejściu do jego wnętrza ukradł stamtąd pieniądze. Następnie mężczyźni powrócili do Opla i nie płacąc za paliwo odjechali autem w kierunku Radzynia Podlaskiego.

O kradzieży pieniędzy z auta właściciel Mercedesa zorientował się następnego dnia i powiadomił o tym łukowskich mundurowych.

Zachowanie mężczyzn nagrały kamery miejskiego monitoringu, a nagrania z ich wizerunkiem trafiły do łukowskich policjantów.

Osoby, które rozpoznają któregoś z trzech mężczyzn z Opla Merivy lub posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie tel. 47 814 72 27, 47 814 72 41, lub z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość.

źródło: Policja Łuków, autor: asp. szt. Marcin Józwik

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda