Nieszczęśliwy wypadek podczas naprawy dachu

Policjanci wisznickiego komisariatu wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na jednej z posesji w gminie Łomazy. Pod pracującym na dachu budynku gospodarczego 47-latkiem pękł eternit, a on sam spadł z wysokości kilku metrów. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wczoraj po południu dyżurny wisznickiego komisariatu został powiadomiony o wypadku do jakiego doszło na jednej z posesji w gminie Łomazy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 47-latek, który naprawiał dach budynku gospodarczego spadł z wysokości niemal 6 metrów. Prawdopodobnie w pewnym momencie eternit, którym pokryty był dach pękł pod ciężarem mężczyzny.

W wyniku zdarzenia 47-latek doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obecnie trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

Apelujemy o rozwagę i ostrożność podczas prac budowlano-remontowych szczególnie na wysokości i podczas obsługi niebezpiecznych urządzeń i narzędzi. Złe samopoczucie, rozkojarzenie, nierozsądne zachowania czy niewłaściwe obsługiwanie narzędzi to najczęstsze przyczyny wypadków.

źródło: Policja Biała Podlaska, autor: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda