Podejrzani o kradzież rozbójniczą zatrzymani przez siedleckich policjantów

Policjanci z siedleckiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mają związek z kradzieżą rozbójniczą do, której doszło w jednym z miejscowych sklepów.

W miniony wtorek (25.07) dyżurny siedleckiej komendy otrzymał zgłoszenie, iż w jednym ze sklepów dwóch mężczyzn ukradło alkohol, lalki, wentylatora oraz słodycze. W czasie interwencji podjętej przez pracowników ochrony jeden z mężczyzn uderzył butelką w twarz 23-latkę. Kobieta z obrażeniami ciała  została przewieziona do szpitala. Obaj mężczyźni zbiegli z miejsca zdarzenia. Za jednym z nich pobiegł pracownik ochrony. W trakcie ucieczki sprawca odrzucił torbę z ubraniami oraz skradzionymi rzeczami.
Sprawcy poruszali się peugeotem. Samochód ten został zauważony przez będącego po służbie siedleckiego policjanta, który powiadomił o tym dyżurnego jednostki, a następnie podjął interwencję. Przy udziale policjantów z Wydziału Kryminalnego oraz dzielnicowych zatrzymał trzech mężczyzn.  30-letniego kierowcę z aktywnym zakaz prowadzenia pojazdów oraz dwóch pasażerów (23 i 26 lat). Wczoraj 26-latkowi został przedstawiony zarzut kradzieży rozbójniczej, zaś 30-latkowi kierowania pojazdem mechanicznym, pomimo aktywnego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydanego przez sąd. Teraz mężczyźni będą się tłumaczyć za swoje czyny przed miejscowym sądem. 

źródło: Policja Siedlce, autor: sierż. sztab. Barbara Jastrzębska

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda