Łosickie rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2023

Słoneczna aura sprawiła, że na drogach powiatu łosickiego pojawili się motocykliści, dlatego w niedzielę 30 kwietnia 2023r na targowisku miejskim w Łosicach odbyło się rozpoczęcie sezonu motocyklowego.

30 kwietnia 2023 r. na targowisku miejskim w Łosicach odbyło się rozpoczęcie sezonu motocyklowego, zorganizowanego przez stowarzyszenie WLS RIDERS na którym Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego łosickiej policji mł. asp. Marek Wawrzyszczuk poruszył temat bezpieczeństwa, które opiera się na znajomości przepisów prawa i ich przestrzeganiu.
Stosowanie się do ograniczeń prędkości, sygnalizowanie manewrów, bezpieczne ich wykonywanie, zachowanie odpowiedniej odległości między pojazdami, stosowania się do znaków i sygnałów drogowych to elementy, dzięki którym jazda motocyklem, będzie bezpieczna nie tylko dla zmotoryzowanych, ale również dla innych użytkowników ruchu. Kierujący samochodami powinni pamiętać o jednośladach, wzajemny szacunek, zrozumienie i kultura między nimi wpłynie na poprawę bezpieczeństwa na drogach.
W wydarzeniu brało udział około 200 miłośników jednośladów, a nad ich bezpieczeństwem czuwali łosiccy policjanci.
 

źródło: Policja Łosice, autor: sierż. szt. Katarzyna Ładziak

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda