Siedlecka Fala Bluesa 2023

Koncerty zespołów Route 66 i Śląska Grupa Bluesowa – 28 kwietnia 2023 r. (piątek), godz. 19:00Sala widowiskowa „Podlasie” MOK, ul. Sienkiewicza 63
Siedlecka Fala Bluesa to już obowiązkowa pozycja w kalendarzu wydarzeń Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. Co roku fani dobrej bluesowej muzyki mają okazję wysłuchać w sali „Podlasie” niezwykłych koncertów w wykonaniu siedleckich zespołów i zaproszonych gwiazd. Podczas tegorocznej edycji wystąpią: Route 66 i Śląska Grupa Bluesowa.

Zespół Route 66 powstał w 2010 r. Wielokrotnie występował m.in. podczas Gitariady i Siedleckiej Fali Bluesa. Koncertowali także w Łukowie, Łosicach i innych miejscowościach w regionie. Route 66 ma w swoim bogatym repertuarze muzykę rockową i bluesową, głównie z lat 70-tych i 80-tych. Zespół wystąpi w składzie: Marek Somla – śpiew, gitara, Stanisław Biardzki – gitara basowa, Wojciech Ciekot – instrumenty klawiszowe, Jacek Skup – perkusja.

Śląska Grupa Bluesowa to legendy sceny bluesowej i rockowej. Zespół, uznawany za głównego przedstawiciela śląskiego bluesa, prezentuje unikalne brzmienie i sposób grania lat 70-tych. W składzie zespołu znajdują się muzycy z olbrzymim dorobkiem artystycznym, wielokrotni laureaci muzycznych nagród. Grupa podtrzymuje pamięć o śląskich bluesmanach, z którymi muzycy przez wiele lat współpracowali. W roku 2023 zespół obchodzi dwudziestolecie swojej działalności.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda