Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W minionym tygodniu na terenie powiatu węgrowskiego doszło do wielu zdarzeń drogowych. Policja apeluje o ostrożność.

14 marca w m. Łochów mieszkaniec pow. legionowskiego, kierując pojazdem Mercedes w celu uniknięcia zderzenia z sarna , która wtargnęła na jezdnię skręcił w prawo i uderzył w drzewo. Nikt nie doznał obrażeń.
16 marca w m. Miedzna mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Citroen, wykonując manewr wyprzedzania potrącił prowadzącą rower kobietę. W wyniku zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.
17 marca w m. Kamionna mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Mercedes nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Audi doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.
W tym samym dniu w m. Tchórzowa mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Mercedes na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę drogi, uderzył w drzewo, następnie w ogrodzenie, dachował po czym zapalił się. Podczas akcji gaśniczej wewnątrz pojazdu ujawniono zwłoki mężczyzny. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.
 
 
źródło: Policja Węgrów, autor: mł. asp. Monika Księżopolska

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda