Odpowiedzą za kradzież pieniędzy

Do policyjnego aresztu trafili dwaj mężczyźni, którzy w miejscowości Ulan Majorat (pow. radzyński) ukradli pieniądze z samochodu zaparkowanego przed sklepem. Sprawcami okazali się 42 i 44-latek – obywatele Gruzji zamieszkujący na terenie województwa mazowieckiego. Z ustaleń radzyńskich kryminalnych wynika, że mężczyźni są sprawcami innych przestępstw na terenie województwa lubelskiego.


Do zdarzenia doszło pod koniec listopada w Ulanie Majoracie. Na podstawie zebranych informacji radzyńscy kryminalni ustalili, że 42 i 44-letni obywatel Gruzji zamieszkujący na terenie województwa mazowieckiego dokonali kradzieży pieniędzy pozostawionych w niezamkniętym samochodzie zaparkowanym przez użytkownika pod jednym ze sklepów. Wartość strat oszacowana została na kwotę niemal 5,5 tysiąca złotych.
Po zebraniu materiału dowodowego mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy trafili do policyjnego aresztu. Obaj usłyszeli już zarzut kradzieży. Dodatkowo z ustaleń radzyńskich kryminalnych wynika, że 42 i 44-latek są sprawcami innych przestępstw na terenie województwa lubelskiego.
Teraz o ich dalszym losie zadecyduje Sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Radzyń Podlaski, autor: podkomisarz Piotr Mucha

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda