Biała Podlaska: Musical charytatywny

Szkoła Tańca Boogie Town i Caritas Diecezji Siedleckiej zapraszają dzieci i młodzież na musical charytatywny pt.: „Wakacje w Świecie Bajek”. Wydarzenie odbędzie się 11 czerwca 2024 r. o godz. 9:00 oraz 11:00 w Sali Widowiskowej przy ul. Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej.

Musical, w którym weźmie udział ponad 150 tancerzy, przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Ma za zadanie przenieść je w magiczną podróż do świata książek, inspirując ich wyobraźnię.

Cegiełka dostępna jest w cenie 15 zł. Cały dochód ze sprzedaży wejściówek będzie przeznaczony na wakacyjny wypoczynek dzieci z ubogich rodzin.

Pomysłodawca i choreograf musicalu: Katia Smerachanska, a scenariusz: Emilia Jagiełło.

Patronat nad musicalem objął Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk, a współorganizatorem jest Starosta Powiatu Bialskiego Mariusz Filipiuk oraz BCK Biała Podlaska. Patronat medialny – Radio Biper.

Zapisy: Rezerwacje przyjmowane są pod nr tel.: 504-076-161 oraz osobiście w recepcji Szkoły Tańca Boogie Town w Białej Podlaskiej przy ul. Sitnickiej 69 w godz. od 16:00 do 20:00.

źródło: Caritas Siedlce

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda