Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego zdarzenia

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego w Wólce Nosowskiej na drodze W-698. Niestety, w wyniku tego zdarzenia kierujący skodą zginął na miejscu. Apelujemy do wszystkich kierowców i pozostałych użytkowników dróg o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, aby zapewnić nam bezpieczeństwo.

Wczoraj 19 maja, po godz. 15:45 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze W-698, w miejscowości Wólka Nosowska. Tam według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, kierujący skodą na prostym odcinku drogi z nieustalonej przyczyny zjechał na pobocze, doprowadzając do dachowania pojazdu. Niestety, w wyniku tego zdarzenia, 77-letni kierowca pomimo podjętych działań ratowniczych poniósł śmierć na miejscu.

Funkcjonariusze ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza przez kilka godzin pracowali na miejscu zdarzenia. Teraz pod nadzorem prokuratury policjanci będą ustalać dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o przestrzeganie przepisów, ostrożność i rozsądek na drodze.

źródło: Policja Łosice, autor: mł. asp. Weronika Wujek

Tags:
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda