Zderzenie osobówki z motocyklistą

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem przez kierowcę auta osobowego było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Łosice. Na szczęście kierujący jednośladem nie odniósł poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 21:00 w miejscowości Łosice. Jak ustalili policjanci będący na miejscu zdarzenia, kierująca renaultem 23-letnia mieszkanka Łosic, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 66-letniemu motocykliście, mieszkańcowi gm. Mordy.

Na szczęście w wyniku zderzenia motocyklista nie odniósł poważnych obrażeń. Kierująca samochodem została ukarana mandatem karnym.  Obu kierującym zatrzymano dowody rejestracyjne pojazdów.

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu – to jedno z najczęściej popełnianych wykroczeń w ruchu drogowym. Ważna jest odpowiednia koncentracja, bo jazda samochodem w ruchu ulicznym jest czynnością wymagającą odpowiedniego skupienia. Niestety błędy się zdarzają i wtedy dochodzi do różnych zdarzeń drogowych.

źródło: Policja Łosice

Tags:
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda