Tragiczny wypadek na DW-813

W sobotę (06.04) rano w miejscowości Kwasówka na DW-813 kierujący Citroenem 33-latek zderzył się z dostawczakiem. W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Ustalamy wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

W sobotę (06.04) około godziny 7:00 dyżurny międzyrzeckiego komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej numer 813 w miejscowości Kwasówka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letni kierowca Citroena Berlingo na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z dostawczym Volkswagenem. W wyniku wypadku 33-latek poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

Drugim autem kierował 44-latek. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez mundurowych potwierdziło, że w chwili wypadku znajdował się po użyciu alkoholu. Od mężczyzny pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Na miejscu czynności wykonywaliśmy pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Ustalamy wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

źródło: Policja Biała Podlaska, autor: nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda