Zatrzymany za posiadanie znacznych ilości marihuany

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 39-latkowi z gm. Międzyrzec Podlaski za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany na jednym z parkingów pod Lubartowem. W bagażniku BMW w skrzynce na narzędzia miał ponad kilogram marihuany.

Do zdarzenia w ubiegłym tygodniu. Policjanci Wydziału Prewencji lubartowskiej komendy pełnili służbę w swoim rejonie służbowym i podczas patrolu w miejscowości Łucka Kolonia zauważyli stojącego przy samochodzie mężczyznę. 39-latek zachowywał się nerwowo. Podczas sprawdzenia samochodu marki BMW w bagażniku w skrzynce na narzędzia, mundurowi znaleźli 5 hermetycznie zamkniętych foliowych woreczków z zawartością suszy roślinnego w kolorze zielonym. Ponadto w tzw. cygarniczce  znaleźli foliowy woreczek z zawartością białej substancji. Jak okazało się po sprawdzeniu powyższych substancji była to marihuana i amfetamina. Środki zostały zabezpieczone a mężczyzna zatrzymany i osadzony w lubartowskiej jednostce do wyjaśnienia sprawy.

39-latek został doprowadzony do sądu z wnioskiem o zastosowanie aresztu tymczasowego. Sąd nie przychylił się do wniosku i zastosował wobec mężczyzny dozór policji.

39-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski już wkrótce odpowie przed Sądem za posiadanie znacznych ilości środków narkotycznych. Grozi za to nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Lubartów, autor: sierżant sztabowy Jagoda Stanicka

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda