Utrudnienia w ruchu w związku z planowanymi protestami środowisk rolniczych

W najbliższy wtorek (20.02) na wielu drogach krajowych i wojewódzkich mogą wystąpić utrudnienia w ruchu ze względu na zaplanowany protest środowisk rolniczych. Dlatego w miarę możliwości prosimy o korzystanie z innych alternatywnych tras .

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego, aby śledzili aktualne informacje o utrudnieniach na drogach.

We wtorek (20.02) na drogi krajowe i wojewódzkie m.in. garnizonu mazowieckiego wyjadą pojazdy i maszyny rolnicze, które moga spowodować spowolnienie oraz znaczne utrudnienie w ruchu. Prosimy wszystkich kierowców o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem oraz korzystania z wyznaczonych objazdów. Wszystkich uczestników, którzy natrafią na zator drogowy, prosimy o zachowanie cierpliwości oraz poszanowanie praw innych kierując. Przypominamy o obowiązku tworzenia korytarza życia.

Poniżej znajduje się poglądowa mapa utrudnień na drogach garnizonu mazowieckiego, która aktualizowana jest przez Wydział Ruchu Drogowego KWP zs. w Radomiu.

Dane zamieszczone na mapie nie są wiążące. 

Poniżej mapa zgłoszonych protestów prowadzona przez organizatora protestu środowisk rolniczych.

Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność.Utrudnienia w ruchu w związku z planowanymi protestami środowisk rolniczych

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda