Planowany protest rolników przyniesie utrudnienia na drogach powiatu mińskiego

Dzisiaj mieszkańcy powiatu mińskiego muszą być przygotowani na planowany protest rolników. To wydarzenie może przynieść utrudnienia na DK2, DK92 oraz DK 50 w miejscowości Stojadła. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras podróży.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim informują, że dzisiaj (9 lutego br.) odbędzie się planowany protest rolników, który przyniesie czasowe utrudnienia na drogach powiatu mińskiego. Wyruszając w trasę, powinniśmy uwzględnić dłuższy niż zwykle czas dojazdu lub znaleźć drogi alternatywne.

Rozpoczęcie protestu planowane jest o godz. 10.00 w miejscowości w Trzebucza (powiat węgrowski). Następnie ciągniki przejadą drogą krajową A2 i DK92 przez Kałuszyn, Mińsk Mazowiecki do Stojadeł. Uczestnicy protestu będą blokować DK 50 od ronda Arynów do ronda Stojadła. Zakończenie protestu przewidziane jest na godz. 18:00. Dla DK 50 zalecany jest objazd przez Kołbiel, Sulejówek, Okuniew i Stanisławów.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, sugerujemy unikania podróży samochodem, jeśli to tylko możliwe. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów.

Zachęcamy również do monitorowania lokalnych mediów, aby być na bieżąco z sytuacją panującą tego dnia na drogach powiatu.

źródło: Policja Mińsk Mazowiecki, autor: sierż. szt. Elzbieta Zagórska/bs

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda