Podsumowanie weekendu na skołowskich drogach

W trakcie minionego weekendu doszło do kilku – na szczęście niegroźnych – zdarzeń na drogach powiatu sokołowskiego. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim stale apelują do uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności w dniach kiedy pogoda nie sprzyja.

13 stycznia około godz. 02.40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w Noskach. Jak się okazało 25-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego poruszając się Volkswagenem uderzył w zaparkowanego przed posesją Opla. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości – miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. 25-latek został przetransportowany do szpitala. Została pobrana od niego krew do dalszych badań. 

12 stycznia około godz. 18.00 do Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim wpłynęło zgłoszenie dotyczące kolizji drogowej. Jak ustalono kierujący autobusem 74-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego wykonując manewr wyprzedzania doprowadził do zderzenia z Hyundaiem, którym kierowała 19-letnia mieszkanka Sokołowa Podlaskiego. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. 

12 stycznia o godz. 17.30 na trasie Ząbków – Sokołów Podlaski doszło do zdarzenia z udziałem jednego samochodu osobowego. Jak ustalono kierujący citroenem 34-letni mieszkaniec Warszawy  nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu. Kierujący był trzeźwy. 

Źródło: Policja Sokołów Podlaski, autor: st.sierż. Aleksandra Borowska

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda