Gala Charytatywna New Year’s Party

W piątek, 12 stycznia 2024, o godzinie 18:00 w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego już po raz XXI odbędzie się Gala Charytatywna New Year’s Party. Dochód z gali oraz podarowane rzeczy zostaną przekazane podopiecznym z Domu Dziecka ,,Dom pod Kasztanami” w Siedlcach, dzieci z Domu dziecka „Na Zielonym Wzgórzu” w Kisielanach, dzieci ze Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Mgiełka” oraz dzieci z Domu Dziecka w Solecznikach na Litwie. Organizatorem i pomysłodawcą inicjatywy jest Szkoła Językowa Eurolingua, która od lat jest zaangażowana w pomoc dzieciom.

W programie uroczysty koncert świąteczno-noworoczny w wykonaniu utalentowanych słuchaczy Szkoły Językowej Eurolingua. Goście będą mieli okazję wysłuchać największych przebojów w języku angielskim, francuskim i niemieckim, a także podziwiać umiejętności teatralne dzieci. Poza uczniami wystąpią znani artyści.

Podczas wydarzenia odbędzie się oficjalne zakończenie i podsumowanie Akcji zbiórki słodyczy „Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka”.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda