Koncert świąteczny zespołu Niekompletni

07 stycznia 2024 (niedziela) o godz. 18:00 w Sali Białej, ul. Pułaskiego 6 rozpocznie się koncert świąteczny zespołu Niekompletni

Zespół Niekompletni zaprasza do Sali Białej na koncert kolędowy. Niekompletni to projekt, w który zaangażowani są młodzi wokaliści i instrumentaliści, a którego założycielem i kierownikiem artystycznym jest Maciej Turkowski – muzyk, kompozytor, instruktor, pedagog, laureat wielu nagród. W skład zespołu wchodzi grono muzyków i wokalistów, którzy realizują autorskie projekty artystyczne. Zajmują się piosenką literacką, poezją śpiewaną i szeroko rozumianą muzyką z kręgu „Krainy łagodności”.

Podczas styczniowego koncertu w wykonaniu Niekompletnych usłyszmy najpiękniejsze polskie kolędy oraz piosenki świąteczne. Wystąpią: Karolina MaciejukJulia HawrylukUrszulaChojeckaPaulina ZbrzeźniakAleksandraŚwiderAmelia ZbuckaIgor Wierciński – śpiew, Damian Kryński – instrumenty klawiszowe, Maciej Turkowski – gitara.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl i w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 oraz godzinę przed koncertem w Sali Białej. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.

źródło: MOK Siedlce

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda