91-latka zagubiła się na cmentarzu- z pomocą przyszli policjanci z Kosowa Lackiego

Wszystkich Świętych to czas szczególnej pamięci o osobach zmarłych. Na cmentarze udają się tłumy, aby zapalić znicz na grobach swoich bliskich. W tym okresie zadumy często zapominamy o tych, którzy wymagają szczególnej troski oraz zaopiekowania-o seniorach. 91-latka zagubiła się na cmentarzu, była zdezorientowana, nie wiedziała, jak ma wrócić do domu. Tym razem z pomocą przyszli policjanci z Kosowa Lackiego.

1 listopada w Kosowie Lackim policjanci z tamtejszego Posterunku Policji patrolowali cmentarz. W pewnym momencie zauważyli starszą kobietę, która zachowywała się nerwowo i wydawała się zdezorientowana. Policjanci szybko zainteresowali się losem seniorki.
91-latka powiedziała im, że mieszka w Sokołowie Podlaskim, ktoś podwiózł ją na cmentarz, lecz nie wie jak teraz wrócić do domu. Mundurowi szybko ustalili adres kobiety i już po chwili odwieźli ją do domu, gdzie przekazali pod opiekę rodzinie.
Po raz kolejny sokołowscy funkcjonariusze udowodnili, iż działają zgodnie z zasadą „Pomagamy i chronimy”. Ponad wszystko bezpieczeństwo lokalnej społeczności jest dla Nich najważniejsze.
 
źródło: KMP Sokołów Podlaski, autor: st. sierż. Aleksandra Głuchowska

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda