Śmiertelny wypadek na quadzie w lesie

Łukowska Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, w którym młodzi mężczyźni w wieku 21 i 23-lat jadący quadem po leśnej drodze uderzyli w drzewo. Niestety mimo reanimacji nie udało się uratować życia młodszego z nich. Z miejsca zdarzenia, z poważnymi urazami przewieziono do szpitala pokrzywdzonego właściciela quada.

Wczoraj po godzinie 21.00 dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu do jakiego doszło na drodze leśnej w pobliżu miejscowości Osiny. Ze zgłoszenia wynikało, że dwie osoby są ranne, że potrzebują natychmiastowej pomocy. Policjanci którzy przyjechali we wskazane miejsce zastali już tam służby ratunkowe.
Z ustaleń mundurowych pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że jadący quadem 21 i 23-latek z gminy Wola Mysłowska uderzyli w drzewo. W wyniku wypadku pokrzywdzeni mężczyźni doznali obrażeń ciała. Niestety mimo prowadzonej na miejscu zdarzenia reanimacji, życia 21-latka nie udało się uratować. Natomiast pokrzywdzony 23-letni właściciel quada z poważnymi urazami został przewieziony do szpitala.
Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury będą prowadzili śledztwo, które ustali przyczyny i dokładne okoliczności tragicznego wypadku.

źródło:KMP Łuków,autor: asp. szt. Marcin Józwik

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda