Siedleckie Zaduszki Jazzowe

Siedleckie Zaduszki Jazzowe odbędą się 04 listopada 2023 (Sobota) o godz. 18:00 w Sali widowiskowej „Podlasie”, ul. Sienkiewicza 63

Siedleckie Zaduszki Jazzowe to największa i najstarsza impreza jazzowa w naszym regionie, która ma już ponad sześćdziesięcioletnią tradycję. Jest jedną z najważniejszych pozycji w kalendarzu wydarzeń nie tylko Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, ale i całego naszego miasta.
Podczas tegorocznych Siedleckich Zaduszek Jazzowych odbędą się trzy wyjątkowe koncerty, które zaspokoją najbardziej wymagające gusta słuchaczy. Przed siedlecką publicznością zaprezentuje się Piotr Baron Quintet, Dixie Fellows i Walk Away. Zapraszamy 4 listopada o godz. 18:00 do sali widowiskowej „Podlasie” Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach!

Bilety w cenie 100 zł w przedsprzedaży do 26 października i 120 zł od 27 października do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl oraz w kasie MOK przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:45 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.

źródło: MOK Siedlce

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda