Sokołowska dzielnicowa zajęła 2 miejsce w konkursie na najlepszego dzielnicowego w garnizonie mazowieckim

Nie od dziś wiadomo, że dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu. Nie każdy nadaje się do piastowania tego stanowiska. Aby odpowiednio pełnić służbę jako dzielnicowy policjant powinien być wyrozumiały, posiadać wewnętrzną chęć pomocy mieszkańcom i doskonale znać swój rewir służbowy. Tacy właśnie są sokołowscy funkcjonariusze, a potwierdzają to wyniki wojewódzkiego konkursu na najlepszego dzielnicowego, gdzie na podium – na drugim miejscu – uplasowała się st.sierż. Ewelina Piwowar, a na czwartym miejscu st.sierż. Maciej Balicki.

W ostatnim czasie sokołowscy policjanci odnoszą godne uznania sukcesy podczas policyjnych konkursów wyłaniających najlepszych policjantów z poszczególnych komórek. W tym przypadku, a mowa o konkursie na najlepszego dzielnicowego, sokołowscy funkcjonariusze również nie zawiedli swoim profesjonalizmem przedłużając pasmo sukcesów o kolejne podium. Jak się okazało st.sierż. Ewelina Piwowar zdobyła odpowiednią ilość punktów, aby zdobyć 2 miejsce w konkursie na najlepszego dzielnicowego garnizonu mazowieckiego, natomiast st.sierż. Maciej Balicki uplasował się na 4 miejscu. Sokołowska policjantka będzie mogła reprezentować garnizon mazowiecki w październikowym krajowym finale konkursu, który odbędzie się w Szkole Policji w Katowicach.

Serdecznie gratulujemy sokołowskim policjantom uzyskania tak wysokich osiągnieć w konkursie. Jest to potwierdzenie Waszego profesjonalizmu i zaangażowania w wykonywaniu codziennych obowiązków. Jednocześnie życzymy pomyślności w dalszych etapach konkursu oraz wielu sukcesów zarówno zawodowych jak i w życiu prywatnym.

źródło: Policja Sokołów Podlaski, autor: st.sierż. Aleksandra Borowska

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda