MOK Summer Music Festival 2023 – Karina Szurek

24 sierpnia 2023 (Czwartek), godz. 19:00, Skwer im. Konstantego Domagały, ul. Pułaskiego 6 – MOK Summer Music Festival 2023 – Karina Szurek

Karina Szurek to niezwykle utalentowana siedlecka wokalistka. Choć dopiero w tym roku zdała maturę, to przed siedlecką publicznością występuje już od czternastu lat! Od 2009 roku związana jest z zespołami działającymi przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach: Studiem Piosenki Singers, Zespołem Wokalnym Sweet Angels, zespołem Niekompletni, Formacją Tańca Nowoczesnego LUZ i Alternatywnym Teatrem Tańca LUZ. Swoje umiejętności rozwijała także w Autorskiej Szkole Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie i Studiu Wokalnym „FEVER”.

Jesienią rozpocznie naukę w Akademii Muzycznej Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale Wokalno-Aktorskim, na wydziale „Wokalistyka”, specjalność „Musical”.

Podczas koncertu usłyszymy w wykonaniu Kariny przede wszystkim utwory z gatunku piosenki aktorskiej, ale nie tylko. Towarzyszył je będzie zespół złożony ze znakomitych muzyków: Maciej Turkowski – gitara, Marianna Gurne – skrzypce, Paweł Rymuza – gitara, Damian Kryński – fortepian, Adam Chomiuk – bas.

W przypadku niekorzystnej pogody koncert odbędzie się w Sali Białej.

Festiwal dofinansowano z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w 2023 r.

Źródło: MOK Siedlce

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda