Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych.

08.08.2023 roku w miejscowości Czaple mieszkaniec pow. otwockiego kierujący ciągnikiem siodłowym Iveco wraz z naczepą ciężarową podczas wykonywania manewru wyprzedzania nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia się z prawidłowo jadącym pojazdem marki volkswagen. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia (08.08) w miejscowości Łochów mieszkaniec powiatu mińskiego kierując pojazdem marki skoda podczas wykonywania manewru cofania na parkingu stacji, uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki opel. Nikt nie doznał obrażeń.
08.08.2023 roku w miejscowości Węgrów mieszkanka pow. sokołowskiego kierując pojazdem marki renault nie zachowała szczególnej ostrożności poruszając się pojazdem w terenie oznakowanym znakiem „uwaga zwierzęta” w wyniku czego doszło do zderzenia z wbiegającą sarną. Nikt nie doznał obrażeń.

W dniu 8 sierpnia 2023 roku w miejscowości Zieleniec mieszkaniec Warszawy kierując pojazdem marki „SAM” omijając znajdującą się na jezdni przeszkodę zjechał na lewy pas ruchu, gdzie w tym samym czasie kierujący Fordem wykonywał manewr wyprzedzania. W skutek zajechania drogi przez pojazd Sam, doszło do zdarzenia drogowego. Nikt nie doznał obrażeń.

źródło: Policja Węgrów, autor: st. sierż. Rafał Bałdyga

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda