Nietrzeźwy kierowca w rękach mundurowych

Nietrzeźwy kierowca to śmiertelne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Tym razem policjanci z patrolówki zatrzymali kierowcę volkswagena, który miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Nietrzeźwi kierowcy stanowią śmiertelne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Pomimo ciągłych apeli i tragicznych doniesień medialnych wciąż są osoby, które wsiadają za kierownicę po alkoholu nie myśląc o tym, jak poważne zagrożenie powodują. Tym razem policjanci z patrolówki, w Grodzisku zatrzymali do kontroli volkswagena. Kierowca jechał od krawędzi do krawędzi jezdni. Okazało się, że siedzący za kierownicą pojazdu 33-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy.
Przypominamy! Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Siemiatycze

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda