Złodzieje markowych perfum wpadli w ręce policjantów

Łosiccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn, którzy kradli markowe perfumy w jednej z drogerii. Policjanci odzyskali mienie wartości ponad 4 tys. złotych. Złodzieje odpowiedzą również za wcześniejsze kradzieże perfum. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Sprawcom grozi kara do 5 lat pobawienia wolności.

Wszystko wydarzyło się w minioną środę (12.07) w Łosicach na stacji paliw. Będący tam policjant z wydziału kryminalnego zauważył trzech mężczyzn, którzy zostawili samochód na stacji paliw i skierowali się w stronę pobliskiej drogerii. Mieli oni ze sobą pustą torbę podróżną i nerwowo się rozglądali, co wzbudziło podejrzenia policjanta, który ruszył za nimi. Funkcjonariusz przypuszczając, że może dojść do przestępstwa, zadzwonił po kolegów z wydziału. Policjanci byli w stałym kontakcie z funkcjonariuszem i chwilę później dojechali na miejsce. W tym czasie mężczyźni weszli do drogerii, spędzili tam kilka minut, a gdy wyszli ze sklepu torba, którą mieli ze sobą była wypełniona. Funkcjonariusze poszli za mężczyznami w rejon zaparkowanego wcześniej auta. Policjanci sprawdzili bagaż i samochód mężczyzn, gdzie ujawnili markowe perfumy warte ponad 4200 zł. Wtedy mężczyźni przyznali, że wszystkie perfumy, które posiadają zostały przez nich skradzione nie tylko na terenie Łosic, ale również na terenie Siemiatycz. Wartość odzyskanego mienia została oszacowana na ponad 4200 złotych.

Mężczyźni z zostali zatrzymani. Przedstawiono im zarzuty kradzieży na ternie drogerii w Łosicach i Siemiatyczach. Mężczyźni usłyszeli łącznie 6 zarzutów kradzieży. Za dokonane przestępstwa grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Łosice, autor: mł. asp. Weronika Wujek

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda