Policjanci odzyskali skradzione pieniądze

Garwolińscy policjanci zatrzymali 40-latkę, która ukradła pieniądze i dokumenty, należące do mieszkanki powiatu garwolińskiego. Funkcjonariusze odzyskali większość skradzionego mienia, choć 300 zł sprawczyni zdążyła już wydać.


Kilka dni temu pokrzywdzona zauważyła kradzież portfela z dokumentami i kilkoma tysiącami złotych. Zgłosiła sprawę na policję. Z ustalonych okoliczności wynikało, że do kradzieży mogło dojść w Garwolinie, bo kobieta korzystała z publicznej toalety i prawdopodobnie zostawiła tam swoje rzeczy.
Sprawą niezwłocznie zajęli się garwolińscy policjanci. Na podstawie przeprowadzonych czynności potwierdzili, że kradzieży dokonała osoba, która znalazła portfel w toalecie. Policjanci dotarli do podejrzanej o dokonanie tego czynu 40-latki. W trakcie wykonanych przeszukań znaleźli przy niej oraz przy jej bliskich gotówkę w kwocie kilku tysięcy złotych, które jak się później okazało, pochodziły z dokonanej przez kobietę kradzieży. 40-latka zdążyła wydać z zabranej kwoty około 300 zł.
Zatrzymanej grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


źródło: Policja Garwolin, autor: podkom. Małgorzata Pychner

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda