Porażka i remis w kolejnych sparingach

MKP Pogoń rozegrał kolejne spotkania sparingowe.

W pierwszym sobotnim sparingu podopieczni Marka Brzozowskiego ulegli ligowemu rywalowi, Wiśle Puławy 0:1. Jedyny gol w meczu padł w 20 minucie, kiedy to z 16 metrów celnie przymierzył Damian Kołtański. Mimo kolejnych szans na gole w meczu z obu stron, rezultat nie uległ już zmianie.

Sparing nr 1

Pogoń Siedlce – Wisła Puławy 0:1 (0:1)

W drugim meczu kontrolnym przeciwko IV-ligowej Mazovii Mińsk Mazowiecki sztab szkoleniowy biało-niebieskich przyglądał się w większości zawodnikom testowanym oraz młodzieżowcom z drużyny rezerw. Do przerwy to Pogoń prowadziła 1:0 po wykorzystanym rzucie karnym przez Pawła Łydkowskiego za faul w szesnastce Oliwiera Jurczakana zawodniku testowanym. Kilkanaście minut po zmianie stron król strzelców IV ligi Michał Bondara wyrównał wynik spotkania strzałem z kilku metrów.