Sforsował ogrodzenie i uderzył w dom. Miał prawie 2 promile

Staranowaniem ogrodzenia i uderzeniem w dom w Branicy Radzyńskiej zakończyła się jazda 24-latka kierującego Volkswagenem. Okazało się, że mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy, wysoka grzywna i sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godzinną 23:00. Radzyńscy policjanci zostali skierowani do miejscowości Branica Radzyńska, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy staranował ogrodzenie posesji i uderzył w dom.
Z wstępnych ustaleń na miejscu mundurowych, wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył i sforsował ogrodzenie posesji zatrzymując się na domu jednorodzinnym. Uderzenie spowodowało uszkodzenie konstrukcji domu.
Kierujący autem 24-latek z gminy Radzyń Podlaski po przebadaniu przez policjantów na zawartość alkoholu miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do szpitala.
Teraz 24-latek odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy oraz wysoka grzywna i sądowy zakaz kierowania pojazdami.

źródło: Policja Radzyń Podlaski, autor: aspirant Piotr Woszczak

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda