Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Garwolinie. Na skrzyżowaniu ulic Spacerowej i Radosnej zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Oboje kierujących z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.
Garwolińscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w wczoraj (29.03) po godz. 14 w Garwolinie na skrzyżowaniu ulic Radosnej i Spacerowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca skodą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z jadącym drogą z pierwszeństwem oplem. Kierujący pojazdami, 74-letnia kobieta i 49-letni mężczyzna, z obrażeniami trafili do szpitala. Oboje pozostali tam na dalsze leczenie. Policjanci ustalili, że kierujący byli trzeźwi.
W czasie trwania akcji ratowniczej i działań, polegających na zbieraniu i zabezpieczaniu śladów przez policjantów, w miejscy wypadku występowały utrudnienia w ruchu. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

źródło: Policja Garwolin, autor: podkom. Małgorzata Pychner

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda