Policja prowadzi poszukiwania za zaginionym 39- letnim Krzysztofem Krusiewiczem

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim prowadzą poszukiwania za osobą zaginioną- Krzysztofem Krusiewiczem. Mężczyzna w dniu 19 marca bieżącego roku około godz. 1.00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które posiadają informacje o aktualnym miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o nawiązanie kontaktu z dyżurnym mińskiej komendy.

19 marca, w nocy oddalił się z miejsca zamieszkania Krzysztof Krusiewicz, zamieszkały w Mińsku Mazowieckim.
Rysopis zaginionego: wzrost około 170-175 cm, bardzo szczupła budowa ciała, włosy krótkie i ciemne, na twarzy kilku centymetrowy zarost.
W momencie oddalenia się 39-latek ubrany był w czarne spodnie ortalionowe, czarną bluzę z kapturem i czarną kurtkę. Na głowie posiadał czapkę z daszkiem, w kolorze czarnym. Ubrany był w sportowe buty.
Mężczyzna może poruszać się na rowerze w rejonie Wólki Mińskiej oraz przyległych komplesów leśnych.  

Wszystkie osoby mogące mieć informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, lub też każdą informację która może pomóc w poszukiwaniach, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mińsku Mazowieckim tel. 47 72 49 200, Wydziałem Kryminalnym 47 72 49 248  lub numerem alarmowym 112.   

źródło: Policja Mińsk Mazowiecki, autor: sierż. szt. Elżbieta Zagórska/ea

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda