Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

27 lutego w m. Zambrzyniec mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Po przejechaniu ok 100 m uderzył w kolejne ogrodzenie i zatrzymał się na słupie energetycznym. W wyniku zderzenia kierujący oraz pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.
28 lutego w m. Łochów mieszkaniec pow. legionowskiego, kierując pojazdem marki Nissan nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Toyota. Doprowadzając do zderzenia. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.
03 marca  w m. Węgrów mieszkaniec pow. mińskiego, kierując pojazdem marki Toyota nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu marki Seat w wyniku czego najechał na tył tego pojazdu. W wyniku zdarzenia kierująca została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.
W tym samym dniu w m. Wierzbno, mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi uderzyła w psa, który wbiegł na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.
 
 
źródło: Policja Węgrów, autor: mł. asp. Monika Księżopolska

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda