Tymczasowy areszt za znęcanie się nad 93-letnią matką

Zatrzymaliśmy 70-letniego mieszkańca gminy Komarówka Podlaska, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją 93-letnią matką. Na wniosek Policji i Prokuratury, Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu dyżurny radzyńskiej komendy został powiadomiony o awanturze domowej w jednej z miejscowości na terenie gminy Komarówka Podlaska. Na miejsce skierowany został patrol policji, który potwierdził zgłoszenie. Jak ustalili policjanci 70 letni mężczyzna będąc pod działaniem alkoholu pobił swoją matkę, wyzywał ją słowami wulgarnymi oraz groził pozbawieniem życia.
70-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty znęcania się nad matką. Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec sprawcy tymczasowy areszt. Najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Radzyń Podlaski, autor: podkomisarz Piotr Mucha

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Prywatności
Zgoda